Gminy i Miasta Powiatu Mińskiego:

• Mińsk Mazowiecki (miasto)
  • Sulejówek
  • Cegłów
  • Dębe Wielkie
  • Dobre
  • Halinów
  • Jakubów
  • Kałuszyn
  • Latowicz
  • Mińsk Mazowiecki (gmina)
  • Mrozy
  • Siennica
  • Stanisławów
bip newsletter

Studia inżynierskie - kierunek mechatronika w WSNS w Mińsku Mazowieckim

Dodano: 2014-01-28, odsłon: 694

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy serdecznie zaprasza absolwentów ZSZ nr 2 na studia inżynierskie - kierunek mechatronika, które będą prowadzone od marca 2014 r. przez Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Mińsku Mazowieckim z siedzibą w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim.

Dzięki współpracy między Uczelnią a Szkołą z myślą o naszych absolwentach, została stworzona specjalna oferta kontynuowania dalszej nauki na studiach inżynierskich w Mińsku Mazowieckim. Proces kształcenia będzie prowadzony w atrakcyjnej cenie dla naszych absolwentów i przez profesjonalną kadrę naukowo-dydaktyczną m.in. Politechniki Warszawskiej.

Władze Uczelni i Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim  zapraszają Państwa na spotkanie organizowane w dniu 29 stycznia o godz. 17.00 w siedzibie Wyższej Uczelni ul. Sosnkowskiego 43 w Mińsku Mazowieckim ( budynek Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.mechanik.home.pl i strony internetowej Uczelni gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o studiach z mechatroniki:

Bardzo serdecznie pozdrawiamy  i czekamy na Państwa w dniu 29 stycznia 2014 r. o godz. 17.00

Tomasz Płochocki
Dyrektor Zespołu