Środa, 16-07-2025Data publikacji, Środa, 16-07-2025,Marcin Autor, Marcin ,450Ilość wyświetleń, 450
Mobilny Gabinet Starosty Remigiusza Górniaka wraca na trasę po gruntownym remoncie. Pojazd znany mieszkańcom powiatu, pojawi się w każdej gminie. W środę 23.07.2025 r. będzie wraz ze starostą na parkingu przed urzędem gminy Dębe Wielkie przy ulicy Strażackiej 3.
Od rana starosta będzie rozmawiał z mieszkańcami. Poruszy tematy, nad którymi pracujemy od miesięcy, m.in.: rozbudowa SKM do Mińska, powiatowa komunikacja autobusowa, zagadnienia związane z bezpieczeństwem i ochroną ludności, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, a także wiele innych kwestii. Wszystkie tematy rozmów będą odnotowane i wkrótce analizowane podczas posiedzeń Zarządu Powiatu oraz Rady Powiatu Mińskiego.
Dyżur starosty w mobilnym gabinecie odbędzie się w godzinach 8:00–12.00.
Każdy może podzielić się swoimi pomysłami i potrzebami, a także zadać pytanie bezpośrednio staroście mińskiemu, Remigiuszowi Górniakowi. O kolejnych spotkaniach w pozostałych gminach powiatu mińskiego będziemy informować na bieżąco.