Czwartek, 07-08-2025Data publikacji, Czwartek, 07-08-2025,Marcin Autor, Marcin ,232Ilość wyświetleń, 232
Archiwum
Spotkanie otwarte ze Starostą Mińskim Remigiuszem Górniakiem!
Serdecznie zapraszamy mieszkańców na otwarte spotkanie z Remigiuszem Górniakiem – Starostą Mińskim oraz Członkiem Zarządu Piotrem Ładno oraz radnymi z okręgu, które odbędzie się:
12 sierpnia 2025 r. (wtorek) w godzinach 14:00 – 18:00 Siennica, Parking Urzędu Gminy
To doskonała okazja, aby: porozmawiać o sprawach ważnych dla naszej społeczności podzielić się swoimi uwagami i pomysłami zadać pytania i uzyskać odpowiedzi bezpośrednio od Starosty
Nie może Cię zabraknąć! Do zobaczenia!
Również w Jakubowie zaplanowano spotkanie otwarte ze Starostą Mińskim Remigiuszem Górniakiem.
Spotkanie w Mobilnym Gabinecie odbędzie się 13 sierpnia 2025 r. (środa) w godzinach 8:00 – 12:00 na parkingu przed Urzędem Gminy Jakubów,